Hakkımızda

İletişim için admin@samilbasayev.com adresine mail gönderebilir veya aşağıda ki alanı doldurabilirsiniz.

6 yorum

 1. Selamun Aleykum,
  Böyle bir site kurduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun. Şamil Basayev gibi bir kahramanı ,bir İslam Kahramanını yeterli derecede tanıtamadığımızı düşünüyorum. Allah sizlere muvaffakiyetler nasip eylesin. Çok memnun oldum. Saygılarımla

 2. “Türkiye’deki Çeçen Yerleşim Yerleri” sayfanızda “Muş/Merkez/Arınç (Çöğürlü) İnguş” şeklinde bilgilendirme yapmışsınız lakin Arınç (Çöğürlü) de tek bir İnguş dahi yoktur. Buraya yerleşenlerin tamamı Çeçen’dir.

 3. Her aklıma geldiğinde gözlerim dolar davamızsın ÇEÇENYA. Nice şehitlere yuva olan, Şehitler vatanı ÇEÇENİSTAN. Böyle bir sayfa açtığınız için çok teşekkür ediyorum. SENİ UNUTMAK MÜMKÜN DEĞİL ŞAMİL BASAYEV.

 4. S.A. Değerli Çeçen Soydaşlarım, Türkiye’deki Çeçen yerleşim yerleri listesinde eksik olan bir yeri bilginize sunarım. Çanakkale-Biga-Çınarköprü köyü.
  Biga’da 2 çeçen köyü vardır. Biri Çınarköprü, diğeri Çınardere
  Lütfen listeyi revize ediniz. Gelecek nesiller açısından tam ve doğru bilgileri paylaşmak önemlidir.
  Bu arada benim babaannem öz be öz Çeçen’di. Saadet Doğan Çınarköprü Köyünde yaşamıştır. 1988 yılında Hakkın rahmetine kavuştu. Sitenizde yer verdiğiniz karakteristik özelliklerin tamamını taşıyordu. Çeçen Saadet’in gelişini gören köyün erkekleri (Çeçen olmayan) korkudan yolunu değiştirirlerdi. Çok sert bir kadındı.
  Bu köyde yaşamış ve yaşayan diğer çeçen aileleri de araştırabilirsiniz.
  Paylaşım ve hizmetlerinizden dolayı Allah sizden razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir